Le Present - це салон ексклюзивних подарунків в серці історичного центру Києва - Подолі. З моменту відкриття в 2012 році, ми допомагаємо нашим клієнтам з вибором ідеального подарунка.

У нашому салоні завжди представлені ексклюзивні товари від кращих виробників Італії, Греції, Індії та України.

Серед наших товарів Ви завжди зможете знайти вироби зі срібла та кришталю від відомих італійських майстрів Fantin Argenti, колекційні плюшеві ведмедики «Boyds» ручної роботи, величезну колекцію ікон з Італії, Греції та України, статуетки з високоякісного китайського фарфору, ароматизовані свічки з Італії та багато іншого.

Ексклюзивно в Le Present представлені унікальні прикраси зі вставками з натуральних каменів в золоті та сріблі з Індії. Наш персонал підбере Вам подарунки на випадок весілля, вінчання, народження дитини, день закоханих, Новий Рік та інші свята, а також подарунки для ділових партнерів, колег, начальників. Широким вибором в Le Present, також, представлені товари українського виробника: авторські картини, розпис по дереву, натуральний мед.

Також, в нашому салоні постійно діють акції та спеціальні пропозиції для наших клієнтів, серед яких безкоштовна упаковка подарунків і знижка постійним покупцям.

Завжди чекаємо на Вас за адресою: Київ, вул. Притисько-Микільська, 2.
Контактний телефон: +380-44-425-82-44

Ми в соціальних мережах:
vk.com/lepresentkyiv
facebook.com/lepresentkyiv/
instagram.com/lepresentkiev/